чб

Блоґ Василя Бабича

Націонал-лібералізм та еволюція

Сарабанда з Сюїти#3 для волончелі соло Йогана Себастіана Баха.
vasyl_babych

Вперше грав соло з оркестром
vasyl_babych


Рондо Луїджі Боккеріні. Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії. Диригент — Сергій Черняк, соліст — я. :-)

Вперше грав соло з оркестром, так що можете мене привітати!


Запрошую на концерт 29.10
vasyl_babych
Запрошую на концерт за моєї участі в цю суботу, 29 жовтня о 18:00 в "Білій вітальні" київського будинку вчених (вул. Володимирська 45-а). Вхід вільний!

Виконуватиму:
Бах. Прелюдія з сюїти №3 для віолончелі соло;
Россіні. Дует для віолончелі та контрабасу;
Гайдн. 1-ша частина концерту ре-мажор (у суспроводі квартету)
Також дебютуватиму як акомпаніатор, з моєю дружиною Marharyta Babych виконаємо 1-шу частину сонати №4 Моцарта мі-мінор для скрипки та фортепіано. Текаж дебютуватиму як піаніст, виконаю прелюдію Рахманінова Op.23 №10


Запрошую на концерт
vasyl_babych
Запрошую на концерт за моєї участі. Гратиму першу частину ре-мажорного концерту Гайдна (у супроводі струнного квартету), Прелюдію Баха з сюїти №3, дует Россіні для віолончелі і контрабасу, та ін.

Про федералізм в Україні.
vasyl_babych
Загалом, цілком нормальна, здорова ідея федералізму для такої великої країни, якою є Україна практично намертво убита. В цій нотатці я хочу викласти деякі власні думки щодо історії та перспектив федералізму.
Для початку, варто зазначити, що федераціями є такі держави як "Федеративна Республіка Німеччина" чи "Сполучені Штати Америки". Ідеї федералізму висував в 19 столітті іще Драгоманов. Федералізм підтримував і В'ячеслав Чорновіл.
Федералізм, як спосіб устрою, був би логічним рішенням для великої, тоді — взагалі понад 50-ти мільйонної країни, що мала і має істотні регіональні відмінності. Втім, дану нішу твердо захопили люди, які під "федералізмом" розуміли здебільшого не спосіб устрою, а спосіб реалізації своїх ірредентистських прагнень по з'єднанню з Росією, при чому, чим далі, тим все менше лишалось чогось від федералізму — і все більше ставало від ірредентизму. Очевидно, що це мало наслідком закономірну і цілком справедливу огиду людей, що мислять себе саме Україною, а не Росією.
Однак, жорстку вертикаль, збережену з періоду російсько-радянської окупації, всеодно, врешті-решт, довелося якось реформувати, але почався цей процес аж тепер, після Майдану-2014.
Наприклад, я теж цілком проти надання будь-якої автономії т.зв Донбасу, ба більше, я підтримую ідею скасування автономії Криму. Ці автономії — засадничо хибний шлях.
В той же час ,в цілому, як я вже писав вище, федералізація виглядає логічним кроком для такої великої країни. Але для того, аби цей процес пішов на благо, а не на знищення (як пішло на знищення наявність автономії у Криму) починати федералізацію варто лише там, і тоді, де можна бути певним, що вона не буде використана як інструмент ірредентизму.
Найбільш логічним було би, за такими критеріями, надати автономію, статус федеральної землі Галичині — тобто, Львівській, Івано-Франківській, Теронопільсьій областям. Щодо Тернопільщини, там є питання щодо її північних районів, але це засадничо непринципово. Далі поступово запроваджувати федеральний устрій по всій центрально-західній Україні (за винятком, мабуть Чернівецької та Закарпатської областей). На південному сході ж краще поки зберегти існуючу ситему. Ну і звісно цілком недопустимий жодний "федералізм" щодо Донбасу. Взагалі, території Донецької та Луганської областей, що контролюються Україною варто, для початку, розподілити між сусідніми регіонами — Харківською, Дніпро(петро)вською, Запорізькою, і тільки якусь прифронтову смугу, 30-40 кілометрову буферну зону, залишити під військово-цивільною адміністрацією.
За такого підходу, гадаю, федералізм набуде свого справжнього, неспотвореного змісту, і ніким не сприйматиметься як загроза самому існуванню країни.
Свобода — найбільша цінність, і тому її не можна довіряти аби кому. Це право треба заслужити.

Сюжет за моєю участю в "ТСН Тиждень"
vasyl_babych

Сюжет за моєю участю в "ТСН Тиждень" за 28 серпня. За сюжет дякую шановній пані Hanna Boka! Також у сюжеті згадали мою чудову, кохану дружину Марагриту. А також мого брата, Михайла. На знімку також є мої друзі: Олексій Курінний та Арсен Яковенко.

Уточню лише, що не є прямим родичем Шевченка, як про це сказано в сюжеті, а лише родичим його рідного брата, Йосипа Шевченка, мого пра-пра-пра-прадіда.

Мапи по Євробаченню
vasyl_babych

Мапа розселення діаспори:

Судді

Ну і вибір населення постігідної единой страны
Tags:

Опозиційний блок вийшов на перше місце в рейтингах за даними опитування центру Разумкова
vasyl_babych
Опозиційний блок вийшов на перше місце в рейтингах за даними опитування центру Разумкова. З цього не варто робити особливої трагедії, опоблок при цій першості - єдина прохідна проросійська сила, але постгідність ситуації в цілому зашкалює, звісно.
Опоблок 12,3
БПП 11,9
Самопоміч 11,3
Ляшко 8,6
Батьківщина 8,4
Блок Саакашвілі 5,5
Свобода 4,8

Мапа імовірних електоральних вподобань в обласних центрах за опитуванням «Рейтингу»
vasyl_babych

Зробив отаку-от мапу електоральних настроїв населення за опитуванням «Рейтингу» в обласних центрах. Здається, вийшло досить наглядно.

Біло-блакитні відроджуються в південно-східних регіонах. Опозиційний блок лідирує у всіх обласних центрах півдня-сходу, за винятком Харкова, де його обігнала партія Кернеса «Відродження», і Херсона, де з мінімальною перевагаю на першому місці ще лишився Блок Порошенка.
«Самопоміч» лідирує у Львові, і, з мінімальною перевагою, в Черкасах.
«Свобода» на першому місці в Івано-Франківську і Хмельницьку.
В Луцьку на першому місці УКРОП.
«Батьківщина» на першому місці в сумах, Полтаві, Ужгороді.
В Києві, Вінниці, Чернігові, Житомирі, Кіровограді, Чернівцях, Рівному, Тернополі та у вже згадуваному вище Херсоні на першому місці «Блок Порошенка»


Підтримка вступу до NATO в облцентрах
vasyl_babych

А тепер мапа підтримки вступу до НАТО по облцентрах.
Тут відновилась клясика української електоральної географії з поділом на південний-схід/центро-захід.

В цілому по Україні на базі опитуваннь в облцентрах вийшло 44% за і 27% проти. Для порівняння, в січні місяці на опитуванні, яке проводилося також і в менших містах, селах, спіівдношення було 47% на 31%.


?

Log in

No account? Create an account